Özel İngilizce Dersi veya Fransızca Dersi mi arıyorsun?

İskenderun için dil dersleri ile ilgili detaylı bilgi için

Görüşler ve Değerlendirmeler

Veli ve Öğrenci Yorumları

Öncelikle üç çocuğuma da İngilizceyi akıcı bir şekilde öğrettiği için Çiğdem Hoca’ya teşekkürü bir borç bilirim.Bu sürede kendisini de tanıma fırsatım oldu ,gayet iyi ve çalışmaları konusundaki titizliğini,çocuklarıma karşı ilgisinin ve alakasının samimi olduğunu bildiğim için çocuklarımı ona gözü kapalı bir şekilde emanet edebiliyorum.

İki kızım ve bir oğlum onun rehberliğinde dil eğitimi aldı,seçkin yerlerde aldıkları bu eğitimler sayesinde artık çocuklarımın vizyonları çok daha geniş ve hedefleri daha yüksek.

Bana ve eşime,içimiz rahat olacak şekilde bütün bunların olmasını sağladığı için çok teşekkür ediyorum Çiğdem Hocama; iyi ki varsınız….

Zülfiye Çınar, Veli

Annelik bir başka duygudur ya!işte çocuğunuz büyüyor ve sizden yavaş yavaş uzaklaşmak istiyor ama daha küçük size göre-tek başına ve de yurtdışına …..oh,hayır!Hiç düşünmeden sizinle tanışmanın ve oğlumu sizinle göndermenin hafifliğini yaşıyorum iç dünyamda.

Prensip,iş disiplininiz,iyi organizasyon,iyi bir okul seçimi ve güven Oğulcan’ı ikinci defa da sizinle göndermeme sebep oldu ve işiniz bitmedi daha bizimle Çiğdem Hanım,kızımızı da sizinle göndermemiz dileğiyle diyorum…

Efsun Seküçoğlu, Veli

Mersin’de yaşadığım için,yaz okulu konusunda birçok opsiyonum olduğu halde,Çiğdem Hoca’yı seçme nedenim bana güven duygusunu tüm samimiyeti ve inceliğiyle verebilmiş olmasıdır.Bir çocuğun yurtdışı deneyimini sadece dilini geliştirmek için değil ,yeni kültürleri ve yeni insanları,en doğru rehber ve liderle tanıması için edinmesi gerektiğine inanıyorum. Çiğdem Hoca ve ekibinin bu anlamda kızıma en doğru rehberliği ettiğini düşünüyorum ve Çiğdem Hanım’ın öğrencilere bir öğretmenden çok bir arkadaş gibi davrandığını bizzat görmüş olduğum için de kendisini seçtiğim için çok şanslı hissediyorum kendimi.

İffet Arslan, Veli